בניית ציפורניים מסלול BASIC למתחילות.

בניית ציפורניים מסלול BASIC  למתחילות. הקורס המקיף ללימודי בניית ציפורניים, טכניקת עבודה עם כל סוגי החומרים – ג'ל לק, אקריל, ביו ג'ל וג'ל לבניה. הקורס מתקיים פעמיים בשבוע בימי שלישי וחמישי בין השעות 9:00-13:00 למשך 20 מפגשים.  הקורס בנוי ב 90% מהזמן על עבודה מעשית עם מודליסטיות. קבוצות קטנות של עד 6 תלמידות בלבד.

המשך

בניית ציפורניים מסלול Russian Nails תבניות

לטכנאיות מתחילות ומנוסות כאחת, אשר מעוניינות להעמיק את הידע שלהם בבנית ציפורניים בתבניות על פי כל אמות המידה בצורה המיטבית ביותר – ג'ל או אקריל. הקורס מקנה ידע וכלים מעמיקים בבניית ציפורניים על תבניות לרבות פרנץ קבוע וחושף בפניך עולם שלם של מקצוע בונת ציפורניים.

המשך

קורס פדיקור משולב מכונה

אנחנו מציעים לך קורס פדיקור נרחב אשר חושף בפנייך עולם של טיפול מודרני לתוצאה מושלמת תוך כדי עבודה קלה יותר וניצול זמן יעיל.כיום רוב העולם המתקדם עובר לשימוש נרחב במכונות שיוף וראשים מקצועים. במהלך השנים של עבודה יומיומית בסטודיו פיתחנו שיטה משולבת של עבודה קלאסית עם צבתית ושילוב נרחב של מכונה שלא תמצאו בבתי ספר אחרים בארץ

 

.

המשך

קורס הלחמת ריסים קלאסית

הלחמת ריסים הינו טיפול אשר תופס תאוצה בקרב נשות ישראל בזמן האחרון, אך כרגע אין מספיק טכנאיות שיודעות לבצע זאת כראוי. לכן עכשיו יש לך הזדמנות לרכוש מקצוע רווחי ורגוע תוך  - 4 ימים בלבד. היתרון הבולט ביותר של הקורס בכך שכל אחת יכולה להצליח בטיפול.רק 2 תלמידות בקבוצה, לימודים של 32 שעות אך ורק עבודה מעשית על דוגמניות.

המשך

קורס מניקור,ג'ל לק וביו ג'ל למתחילות

לימודי מניקור,ג'ל לק וביו ג'ל. קורס נרחב לטכנאיות מתחילות אשר מעוניינות להיכנס לתחום ועושות את צעדיהן הראשונים. הקורס מהווה בסיס איתן לכל מה שתלמדו בהמשך ומקנה ידע חסר תחליף בטיפולי מניקור ג'ל לק וביו ג'ל. כמו בשאר הלימודים אצלנו רוב השיעורים בקורס זה הינם שיעורים מעשיים עם התנסות על דוגמניות.

 

המשך

הכשרה מקצועית על פי קורסים:

בנוסף לכך בית ספרנו מציע מגוון רחב של השתלמויות בכל הדיסציפלינות ובכל הרמות המותאמות באופן אישי לרמתה המקצועית של מועמדת ללימודים.

תעשי את הבחירה הנכונה​:

© 2016 by Manicure.co.il    |    Site by Armadil    |    Designd by Marinako.com

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

שעות פעילות:

א-ה:  8:00-20:00
ו'    :  8:00-15:00

כתובת:
Manicure.co.il
דרך בר יהודה 48 נשר
בית אליר, קומת קרקע
טל. 048242488
Manicure.info@gmail.com

את נמצאת ב